• Новак
  • -49 %
Жените Летен фустан Sequin Водат Bodycon Ракави Секси V Деколте, Мини Тенок се Облекуваат Жените вечер партија Фустани Vestidos

Жените Летен фустан Sequin Водат Bodycon Ракави Секси V Деколте, Мини Тенок се Облекуваат Жените вечер партија

DEN 1224.00
DEN 2399.52

Достапност
Достапно за нарачка


Име на производ : пролет лето мода тенок темперамент висока половината здолниште ноќен клуб high-end V деколте, тесни Солидна боја Висока половината здолниште YAGENZ A007
YAGENZ Материјал памук Боја Три бои се опционални Големина S-XXL Сезона Пролет и лето Јака V-Јака Шема Тесни Ракав Ракави Ракав Тип Редовни Топло командната линија за Накит и додатоци модели носат се преземат
користење на колокација, не продажни цели.

Спецификацијата

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Број На Модел На:
жените летен фустан
Шаблон Тип:
Цврста
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Деколте:
V Деколте
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Сезоната:
Лето
Бренд Име:
YAGENZ
Стил:
Секси & Клуб
Материјал:
Памук,Полиестер
Половината:
Империја
Силуета:
Молив
Декорација:
Appliques
Sleeve Стил:
Редовни

Со стоката дадена додека купуваат