• Новак
Кориснички 2018 Нови Пристигнување Прекрасен Црвен Печатени Долг Ракав Тенок Фустан Грашок Pod Имитација Лен Коленото Должина Фустани

Кориснички 2018 Нови Пристигнување Прекрасен Црвен Печатени Долг Ракав Тенок Фустан Грашок Pod Имитација Лен

DEN 3359.52

Достапност
Достапно за нарачка


Спецификацијата

Големина:
XXS, XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL, 7XL
Бренд Име:
SexeMara
Материјал:
Полиестер
Стил:
Повик
Силуета:
Молив
Шаблон Тип:
Печати
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Декорација:
Никој
Фустани Должина:
Колено-Должина
Sleeve Стил:
Редовни
Половината:
Природни
Деколте:
О Деколте
Сезоната:
Пролет
Број На Модел На:
E
Пол:
Жените

Со стоката дадена додека купуваат