• Новак
  • -49 %
Макси Фустани Жените Нова Европа Од Крои Vestidos Femme Работа Секојдневен Тенок Секси Партија Долг Фустан Mori Ноќен Клуб Девојка Се Облекуваат

Макси Фустани Жените Нова Европа Од Крои Vestidos Femme Работа Секојдневен Тенок Секси Партија Долг Фустан

DEN 757.00
DEN 1484.16

Достапност
Достапно за нарачка


Добредојдовте во мојата продавница 1.Мојот квалитетот на производот е најдобар, најниска цена. Другите биле имитира мене. 2.јас сум искрен продавница,ако не можете да ја прими пратката во рок од 60 дена,pls контактирајте ме прв ,јас ќе се прошири време на испорака за вас.Pls не се отвори спорот без контакт со мене! 3.трговија на Големо прифати.Ако се купи за reselling ,јас може да ви даде најдобра цена и да се обезбеди висат-ознаката за да можете 4.руската пријател ,треба да го оставите вашето име и презиме и адреса со цел ,да се избегне да не ја прими пратката. 5.ве Молиме имајте на ум дека мојата порака останете во контакт Макси Фустани Жените Нова Европа Од Крои Vestidos Femme Работа Секојдневен Тенок Секси Партија Долг Фустан Mori ноќен клуб Девојка се Облекуваат kim kardashian облечи gatsby се облекуваат онлајн продавница за облека, латекс облека ким kardashian boho шик плажа облечи туника викторија фустан
Опис :
ТУКА Е, НИЕ СЕ ЗАПИШАМ DESCRPTION
Задоволството На Клиентите
Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство.
Плаќање
Постојат многу методи за плаќање на располагање на Aliexpress.com како што се Visa, кредитни картички, навремени банкарски трансфери, офлајн плаќање (банкарски трансфери и Western Union). Можете да изберете метод што е најзгодно за вас. За да ги заштитите вашите интереси, вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна Aliexpress, и нема да биде објавен до нас, се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа.

Спецификацијата

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Број На Модел На:
2001 година
Sleeve Должина(cm):
Три Квартал
Sleeve Стил:
Редовни
Стил:
Канцеларијата Дама
Материјал:
Полиестер,Lanon,Избрани,Chiffon
Силуета:
Одговара и Одблесокот
Сезоната:
Есен
Фустани Должина:
Кат Должина
Декорација:
Никој
Деколте:
О Деколте
Шаблон Тип:
Печати
Бренд Име:
ФРЕНК&ПРИЈАТЕЛИ
Половината:
Природни
1:
saida praia de макси фустан
2:
секси фустан клуб носат
3:
kim kardashian облечи
4:
облека femme плажа облечи
5:
печатење бохемски фустан
6:
saida praia de boho шик
7:
средновековната облека секси
8:
boho облека плажа носат
9:
плажа облечи туника средновековниот
10:
завој облечи славна личност фустани

Со стоката дадена додека купуваат