• Новак
  • -47 %
2018 Бохемски Chiffon се Облекуваат Жените Резервоарот Ракави V деколте, Печати Фустани Лето Повик Еден-Линија Домот Chiffon Фустани FPO0355

2018 Бохемски Chiffon се Облекуваат Жените Резервоарот Ракави V деколте, Печати Фустани Лето Повик Еден-Линија

DEN 1040.00
DEN 1961.76

Достапност
Достапно за нарачка


2018 Бохемски Chiffon се Облекуваат Жените Резервоарот Ракави V деколте, Печати Фустани Лето Повик Еден-Линија Домот Chiffon Фустани FPO0355
големина на табелата (cm) CM биста должина на ракав рамо половината хип M 87 116 - - 74 L 91 117 - - 78 XL 95 118 - - 82 2 XL 97 120 - - 86 3 XL 99 122 - - 90
Драги пријатели, добредојдовте на нашата продавница!
Ве молиме, изберете ја големината според подолу големина на табела,
Нормално, Ние се 1 или 2 димензии помали од Европскиот и Американскиот Народ.
Можете да ја споредба на големината со слична облека што ја имате, така што ќе може да се добие точната големина.
Ако имате било какви проблеми, ве молиме слободно контактирајте со нас за помош. Ви благодариме!
Поради разликата од набљудувачите и осветлување ефект, сликата може да не се одрази 100% вистинската боја на објектот. Ви благодариме за вашето разбирање.

Спецификацијата

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Жените
Фустани Должина:
Колено-Должина
Стил:
Бохемски
Деколте:
V Деколте
Силуета:
А-Линија
Материјал:
Акрилик,Микрофибер
Сезоната:
Лето
Број На Модел На:
FP0355
Бренд Име:
LYJDIQI
Sleeve Стил:
Резервоар
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Декорација:
Никој
Шаблон Тип:
Печати
Половината:
Природни

Со стоката дадена додека купуваат