• Новак
  • -18 %
VITIANA Жените Плус Големина 5XL Молив Чипка Партија се Облекуваат Женски Црна Ракави канцелариска Работа Секојдневен Фустани, Елегантен Гроздобер Vestidos

VITIANA Жените Плус Големина 5XL Молив Чипка Партија се Облекуваат Женски Црна Ракави канцелариска Работа Секојдневен

DEN 960.00
DEN 1170.72

Достапност
Достапно за нарачка

Мерење Во СМ на Градите, Половината Должина Рамо Колковите S 82-84 67 101 34 90 M 88-91 71 102 35.2 94 L 92-95 75 103 36.4 98 XL 96-101 79 104 37.6 102 XXL 102-106 85 105 39 108 XXXL 104-109 90 106 40 110 4 XL 110-115 96 107 41.5 116 5 XL 116-122 102 108 43 122 Мерења Во Инчи Градите, Половината Должина Рамо Колковите S 32.3-33.1 26.4 39.8 13.4 35.4 М 34.6-35.8 28.0 40.2 13.9 37.0 L 36.2-37.4 29.5 40.6 14.3 38.6 XL 37.8-39.8 31.1 40.9 14.8 40.2 XXL 40.2-41.7 33.5 41.3 15.4 42.5 XXXL 40.9-42.9 35.4 41.7 15.7 43.3 4 XL 43.3-45.3 37.8 42.1 16.3 45.7 5 XL 45.7-48.0 40.2 42.5 16.9 48.0
Трговија на големо и пад на превозот и двата се добредојдени. За промет на големо,ќе им понуди попуст или слободни изразат испорака која само што трае 3-7 дена да пристигнат. За пад на превозот,ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно и нема да оставите информации за нас, ако би сакал да. Како може да track my parecl? Можете да ги пратите на вашиот парцела на следниве веб-сајт со користење на вашиот следење на број : www.17track.net/en (Копирани на пребарувачот за да ја отворите) Што можам да направам кога купување заштита времето истекува? Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи. Па вашите пари нема да одат на моја сметка. Дали има некој царина? Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина. Но, поради различни политики во различни земји, не може да биде царина што треба да се плати од страна на купувачот. Така можете да оставите порака кога ставање на ред за тоа колку вредноста што би сакале да ги пријавуваат.

Спецификацијата

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Пол:
Жените
Фустани Должина:
Колено-Должина
Шаблон Тип:
Крпеница
Сезоната:
Пролет
Стил:
Гроздобер
Силуета:
Молив
Материјал:
Полиестер,Spandex,Памук,Чипка
Број На Модел На:
MF5257
Sleeve Стил:
Резервоар
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Декорација:
Чипка
Деколте:
О Деколте
Бренд Име:
VITIANA
Половината:
Природни
боја:
црна,црвена,Виолетова
Материјал:
Cotton62%,Polyester31%,Spandex7%
фустан должина:
Коленото Должина
Должина На Ракав:
Кратко Sleeve

Со стоката дадена додека купуваат