• Новак
  • -15 %
hirigin Жените плажа лето солидна бел фустан дама Памук Секојдневен Долг Фустан Хипи Луѓе Асиметричен фустан женски жени

hirigin Жените плажа лето солидна бел фустан дама Памук Секојдневен Долг Фустан Хипи Луѓе Асиметричен фустан

DEN 254.00
DEN 299.04

Достапност
Достапно за нарачка

Здраво! Добредојдовте на нашата продавница!
Жените Гроздобер Етничка Цвет Везови Памук, Лен Туника Секојдневен Долг Фустан Хипи Boho Луѓе Асиметричен фустан женски
Квалитетот е на прво со најдобра услуга. клиенти сите се наши пријатели.
Производ Функција
Моден дизајн,100% Сосема Нов и висок квалитет!
Материјал : Chiffon
Боја : како на сликата покажува
Стил : Секси, Мода
Големина : S, M, L,XL
Таму е 2-3% разлика според упатство за мерење.
ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно пред да го купи објектот.
1 инч = 2.54 см
Ве молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлина на екранот.
Она Што Ќе Добиете :
1 x Секси Жените се Облекуваат за на Плажа
Преглед :

Спецификацијата

Големина:
S, M, L, XL
Бренд Име:
hirigin
Број На Модел На:
се облекуваат женски
Материјал:
Полиестер
Сезоната:
Лето
Стил:
Бохемски
Декорација:
Никој
Силуета:
Лабава
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Шаблон Тип:
Цврста
Sleeve Стил:
Исклучување на Рамо
Половината:
Природни
Деколте:
V Деколте
Фустани Должина:
Глуждот Должина
Пол:
Жените

Со стоката дадена додека купуваат