• Новак
  • -50 %
TAJIYANE Домот Долг Фустан Жените 2018 Пролет, Есен Нови Arrivel Секси Црни Фустани Долг Ракав V Деколте, Тенок Дами Фустани LD106

TAJIYANE Домот Долг Фустан Жените 2018 Пролет, Есен Нови Arrivel Секси Црни Фустани Долг Ракав V Деколте, Тенок

DEN 1099.00
DEN 2198.40

Достапност
Достапно за нарачка

Ние ќе ви помогнат да се прогласи објектот како подарок со ниска вредност. Тоа е дозволено for1-3 cm разлика се должи на рачно мерење. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат сите наши клиенти. Единица : cm Големина Половината Ракав Должина Биста Една големина 66 79 80 74 ве Молиме овозможи 1-3cm разликата се должи на рачно мерење ве Молиме оставете малку боја разликата се должи на различна средина
МОДЕЛ ШОУ
Pls кликнете тука за повеќе на нови објекти 3204035 Ако ви треба во комбинација превозот од Express (EMS, Fed Ex, DHL,Aramex). Можеме да ви дадеме некои сугестии,но тоа е за вас референца само. Повратни информации 1. Ве молиме контактирајте не преку Трговија Менаџер или Букви пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни (1-2 ѕвезди) повратни информации,ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите и ве молиме да ни веруваат. Позитивни Повратни информации (5 Ѕвезди) е многу важен за нас, Тоа ќе биде високо го ценат ако може да ни остави позитивни повратни информации, што ќе биде голем поттик за нас. Враќање & exchange Сите наши објекти ќе бидат проверени и спакувани во добра состојба пред превозот. За било итно цел или се комбинираат пратката, ве молиме контактирајте со нас за да го промените превозот начин од Експрес, ние ќе го најдете најдоброто решение за да ги зачувате вашите трошоци. Ви благодариме!Ова е Азија големина,не едноставно да го изберат тоа со S/M/Л. Примачот информации Ако треба промена на превозот адреса,pls оставете порака на редоследот по 1-2 дена; во спротивно, ние ќе брод вашата објектот врз основа на вашата нарачка адреса, така бидете сигурни дека тоа е точно и целосно.
2, Ако се чувствувате тешко да се избере големината ,можете да се чувствуваат слободни да контакт. Малку боја разлика треба да биде прифатлив. ДА ДРАГИ КУПУВАЧОТ Превозот Предмети ќе биде предаден во рок од 1-3 дена откако ќе се потврди на вашата исплата. Нејзините поевтини, но побавни.
Мерења на табелата(ве Молиме овозможи ±3" како грешка опсег за прирачник мерка) ве молиме погледнете на детални големина на податоци. Пред да нарачате, ве молиме прочитајте ја нашата големина информации внимателно, но не само S или М итн. Ние ќе рефундирање на дека по добивањето вратени предмети. Бразил) ќе го направи тоа подолго од 4 недели, ве молиме да бидете трпеливи. Ако имате било каков проблем во врска со iterms pls слободно контактирајте со нас, ние ќе ја преземе одговорноста за испраќање или наплата за било какви проблеми. Пред да се врати на објектот, ве молиме контактирајте не за подетални врати размена на настава. Далечински земји и строги Царински (на пр.Азија големини се од 1 до 2 големини помала од Европскиот и Американскиот народ. Време на испорака Нормално ние обезбеди Бесплатен Превозот преку Кина Пост Воздух Mail. Ако вие не може да чека толку долго, ве молиме изберете друга превозот начини, како EMS/ Федекс/ UPS/ DHL. Времето за испорака зависи од дестинации. Ако поради некоја причина не сте задоволни, може да се врати на објектот за да ни под оригиналната состојба во рок од 7 дена од денот на приемот за враќање на парите или замена.
ЗА ГОЛЕМИНАТА :
1. Ние ќе ја испорача објекти во 3 работни дена (освен викендите) по приемот на вашата исплата. Пратката зема 1-4 недели за да ви стигне. Купувачот ќе плати за превозот на трошоците за враќање на предмети. Должност & данок ве Молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите Царински и увозни даноци надомест во вашата земја.
БОЈА РАЗЛИКА :
Различни компјутери екранот бои различно. Ние ќе се најде на најниска цена за вас! Ако сте повторно продавачот треба пад на превозот. Ние ќе се обидеме потрудиме да обезбеди најдобра услуга и споделување на повеќе квалитетни модни елементи со вашите клиенти! Ние не ќе се открие некоја од нашите информации, само на ваше име.

Спецификацијата

Големина:
One Size
Пол:
Жените
Бренд Име:
tajiyane
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Шаблон Тип:
Цврста
Сезоната:
Пролет
Деколте:
V Деколте
Силуета:
А-Линија
Број На Модел На:
LD106
Фустани Должина:
Средината На Теле
Декорација:
Копче
Половината:
Природни
Sleeve Стил:
Редовни
Стил:
Канцеларијата Дама
Материјал:
плетење памук
Боја:
каки,црвена,црна
Големина:
една големина
Сезоната:
пролет,зима
Стил:
Casaual,тенок
Време:
2018
Материјал:
плетење памук
Шема:
soild
Јака:
V Деколте
посебни:
Секси,елегантен,мода

Со стоката дадена додека купуваат