• Новак
  • -15 %
BKLD Секси Види Преку Мрежа се Облекуваат Жените Лето без Ракави Партија Turtleneck Женски Vestidos Везови Флорални Bodycon Sequin Фустан

BKLD Секси Види Преку Мрежа се Облекуваат Жените Лето без Ракави Партија Turtleneck Женски Vestidos Везови

DEN 1183.00
DEN 1391.52

Достапност
Достапно за нарачка


BKLD Секси Види Преку Мрежа се Облекуваат Жените Лето без Ракави Партија Turtleneck Женски Vestidos Везови Флорални Bodycon Sequin Фустан
Материјал : ployester
Боја : како на сликата
Големина
S фустан должина 84cm,shouder 32cm,биста на 72-90cm,половината 58-66cm.
М фустан должина 86cm,shouder 33cm,биста на 76-94cm ,половината 62-70cm .
L фустан должина 88cm,shouder 34cm,биста на 80-98cm ,половината 66-74cm.
има 1-3cm грешка,ве молиме да се разбере.
вистинска фото

Спецификацијата

Големина:
S, M, L
Пол:
Жените
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Декорација:
Sequined
Број На Модел На:
sequin фустан
Деколте:
Turtleneck
Силуета:
Обвивка
Материјал:
Полиестер
Стил:
Секси & Клуб
Половината:
Природни
Бренд Име:
BKLD
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Шаблон Тип:
Флорални
Sleeve Стил:
Редовни
Сезоната:
Пролет
Големина:
S,M,L
Сезоната:
Пролет,Лето
Пол:
Жените
2018 Летен Фустан:
turtleneck фустан
mesh фустан завој:
молив фустан
жените се облекува елегантно :
vestido секси види преку фустан
вечер партија облечи:
облечи гроздобер
цвет цветни фустани bodycon:
облека-paillette-sequin
познати жени фустан :
paillettes фустан
сјајот се облекуваат:
sundress мини фустан без ракави партија мини фустан

Со стоката дадена додека купуваат