• Новак
  • -49 %
2018 Дното Чипка се Облекуваат Жените Пролет Везови Фустан Средна должина Фенер ракав Тенок Чипка Фустани pullovers Фустан IOQRCJV Q019

2018 Дното Чипка се Облекуваат Жените Пролет Везови Фустан Средна должина Фенер ракав Тенок Чипка Фустани pullovers

DEN 1403.00
DEN 2750.88

Достапност
Достапно за нарачка


Име на производ : 2018 Дното Чипка се Облекуваат Жените Пролет Везови Фустан Средна должина Фенер ракав Тенок Чипка Фустани pullovers Фустан
LJHFCDP-02 продавницата Фустан од Чипка Ткаенина Мрежа
Чипка Материјал полиестер Додатен полиестер Погоден за температура Пролет стил Тенок дебелина умерено Топло командната линија за Накит и додатоци модели носат се направени со користење на колокација, не продажни цели.
ГОЛЕМИНА на ТАБЕЛАТА, Големина(см) Должина биста Половината Рамо Ракав S 94 80 68 / 53 М 95 84 72 / 54 L 96 88 76 / 55 XL 97 90 80 / 56 XXL 98 96 84 / 57 1inch=2.54 см
Совети : Точка мери од страна на страна, тоа би можело да биде од 2-3cm различни,и различни монитори може да биде малку differnt на
боја на сликата
За Нас: IOQRCJV онлајн продавница поздравува можете да уживате во задоволување на шопинг искуство. Ние сме специјализирани во Жени на Модата. Ние го цениме секој поединечен клиент, како и трговија на големо со клиентите. Ние нудиме на нашите клиенти висок квалитет на производот, обичај прави услуга и неверојатно заштеди цени во споредба со традиционалните трговците на мало за слични или идентични производи. Не двоумете се да контактирате со нас во секое време пред и по купувањето; ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите. Ние се врати нашиот ангажман со врвен сервис, 100% полн со пари назад и задоволството на клиентите гаранција. ПОВРАТНИ информации :
1.Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ги вашите postive повратни информации и 5 ѕвезди.
2.Ако не се задоволни нашите производи, pls контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации.
ние гарантираме ние ќе се 100% slove било проблем за вас и да бидете задоволни.
УСЛУГА :
1.Ние се грижиме за нашите ценети клиенти,и секогаш ќе се обиде да им помогне на вас, се надевам да воспостави долго бизнис со вас.
2.Ве молиме контактирајте со нас од пред тргнување било негативни повратни информации или отворање и спор на сајтот.
Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем. Начин на плаќање: Ние прифаќаме Зачувам, Westen Унија. Ве молиме да ја плати во рок од 7 дена од денот на нарачката. Превозот Услови: Ние ги користиме на курирската служба DHL,или ЕМС Кина Пост Воздухопловната да брод. Ние брод понеделник до сабота со исклучок на празници. Ве молиме да ни испратите е-маил ПРЕД вашата исплата ако сакате да го промените превозот адреса. DHL трае околу 3-15 дена. Тоа може да се следи. EMS трае околу 5 до 20 дена. Тоа може да се следи. Кина Пост Воздухопловната трае околу 15-40 дена. Ве молиме имајте во предвид дека оваа услуга не може да се следи. Превозот време за време на Сезона (Божиќ, Кинеската Нова Година итн.) може да биде подолго од вообичаеното време. Ве молиме додадете друга 5-10 дена задоцнување. Се враќа Терминот: Во случај да сте го добиле дефект на објектот, потрошувачот има до 7 дена од денот на приемот на барањето за враќање или замена за нова. Во случај да сте го добиле погрешен објект, Предмети мора да се врати во неговата оригинална и неискористени состојба & исто така, мора да биде во оригинална кутија и пакување. Ние не се дозволи наплата или размена поради промена на умот. Ве молиме да ги прочитате сите опис предвидено како водич пред да конкурираат. Додека секој чекор е донесена за да се осигура дека ние брод надвор точен објект , ќе има прилика кога ќе примите предмети кои се различни од опис. Во таков случај, ние бараме да контактирате со нас веднаш, така што може да се поправи ситуацијата. Вашето задоволство е важно за нас и ние го цениме вашиот бизнис.

Спецификацијата

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Сезоната:
Пролет
Силуета:
А-Линија
Бренд Име:
IOQRCJV
Половината:
Империја
Sleeve Стил:
Фенер Ракав
Материјал:
Полиестер,плетење Памук,Ацетат,Mesh,Чипка
Стил:
Канцеларијата Дама
Шаблон Тип:
Цврста
Декорација:
Чипка
Број На Модел На:
Пролет Жените чипка фустан
Деколте:
Turtleneck
Фустани Должина:
Средината На Теле

Со стоката дадена додека купуваат