• Новак
  • -0 %
100x Сина Печатени Поли Mailers Пластични Само Запечатување на Превозот Поли Коверти Торба ноќта на Вештерките Божиќ Корист Подарок Пакување Кеси

100x Сина Печатени Поли Mailers Пластични Само Запечатување на Превозот Поли Коверти Торба ноќта на Вештерките

DEN 950.00
DEN 950.40

Достапност
Достапно за нарачка


Повеќе Кеси видите мојата продавница Каталог Обичај Торба Производ Describtion : Материјал : LDPE Боја : Сина Големина на Примерок : Вкупната големина apx 28x40cm, колку всушност користење големина е 28x35cm, 5cm за само лепило печат Дебелина : 4.7 mils Употреба : Логистика изразат водоотпорен перница, пакет кеси, превозот торба, може да се користи како независен пакување, се однесува на облека, чевли и капи, книги, дневни потреби, итн.

Спецификацијата

Тип На Објект:
Кеси
Стил:
Моден
Затворање Тип:
Не Патент
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
9181
Главен Материјал:
Пластични
Материјал Состав:
Поли
Бренд Име:
ROCOHANTI

Со стоката дадена додека купуваат