• Новак
  • -12 %
eTya Нови Жените Памук Drawstring Торба Свежи Патување Шминка Торба Женски Козметички Кеси Случај Торбичка Чевли Торба

eTya Нови Жените Памук Drawstring Торба Свежи Патување Шминка Торба Женски Козметички Кеси Случај Торбичка

DEN 48.00
DEN 54.72

Достапност
Достапно за нарачка

e Tya Нови Жените Памук Drawstring Торба Свежи Патување Шминка Торба Женски Козметички Кеси Случај Торбичка Чевли Торба Спецификации Стил : Свежи Нов и Висок квалитет
Материјал : Памук Предмет Тип : Drawstring Торба
Боја : Розова Ywllow Розова Зелено Сивите
S Големина : 13*16cm
М Големина : 19*25 CM
L Големина : 25*32cm
Answer : ___________________________ Note : Т тука може да се 1-3cm нормално мерење на грешка . Бидејќи на светлината и аголот на шут, бојата на производот е малку поинаква од главната слика,ве молиме разбирање

Спецификацијата

Број На Модел На:
Drawsting торба
Бренд Име:
eTya
Пол:
Жените
Главен Материјал:
Памук Ткаенини
Стил:
Свежи

Со стоката дадена додека купуваат