• Новак
Обичај Сина Боја Промотивни Шопинг Tote Торба Чанта со Прилагодлива Рачка Должина

Обичај Сина Боја Промотивни Шопинг Tote Торба Чанта со Прилагодлива Рачка Должина

DEN 62395.20

Достапност
Достапно за нарачка


Ве молиме љубезно да се забележи дека оние примерок слики се за OEM цел референца само, а не за продажба на мало, минимална цел количество е 500pcs, за повеќе истрага ве молиме слободно контактирајте со нас. Ви благодариме.

Спецификацијата

Тип На Објект:
Кеси
Затворање Тип:
Не Патент
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Повик
Рака Пад:
30cm
Главен Материјал:
Полиестер
Материјал Состав:
Полиестер
Број На Модел На:
PGPB004
Бренд Име:
GYMTION
Функција:
Прилагодлива рачка должина
Печатење:
печатење на екран
боја:
Сина
Големина:
35L x 34 Height x 15 Side cm
Единица тежина:
170g
Минимална цел количина:
300pcs

Со стоката дадена додека купуваат