• Новак
  • -15 %
Фудбал униформи Возрасни фудбалски дресови мажите колеџ сопствен фудбалски дресови мажите фудбал постави брз сува maillot де нога 2017

Фудбал униформи Возрасни фудбалски дресови мажите колеџ сопствен фудбалски дресови мажите фудбал постави брз

DEN 681.00
DEN 800.64

Достапност
Достапно за нарачка


Оваа ставка може да се печатат,h ере е само еден пример слика за прилагодување.
Ако сакате да го прилагодите вашиот број,име и лого во вашиот фудбал во собата,ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате и да опишете вашето барање во детали.Нашите дизајнери имаат длабоко знаење на прилагодување што ќе бидат заинтересирани.
Исто така,имаме многу популарни фудбал поставува, но не сите од нив покажа дека во нашата продавница.Ако сакате да го скенира повеќе типови,задоволство ни е да ви покаже. Цената за прилагодување на : .име и број,тоа ќе ве чини 2$ повеќе б.назив,број и тим лого,тоа ќе ве чини 3$ повеќе ц.име,број,тимот на логото и спонзор,тоа ќе ве чини 4$,5$,6$ или повеќе,тоа зависи од тоа како ќе се прилагодите. г.Ако сте веледрогерија, или вашиот MOQ(m ) 10 парчиња,можеме да одиме чекор понатаму за нашата комуникација.
Можете да платите овој линк за вашиот печатење како што следува : Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : 100% Полиестер Боја : 6 Бои, Големина : M/L/XL/2 XL/3 XL/4 XL Тип : Фудбал Поставува Одговара : Footall Натпревар;Фудбал Обука Сезона : Пролет, Лето, Есен/Есен, Зима
Објектот се Вклучени : 1 x Мажите Фудбал Сет
1cm=0.39 инчен ве Молиме да строго ги следат големината на табелата за да изберете големина.Не го одберете директно во зависност од вашите навики! Трговија на големо и пад на превозот и двата се добредојдени. За промет на големо,ќе им понуди попуст или слободни изразат испорака која само што трае 3-7 дена да пристигнат. За пад на превозот,ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно и нема да оставите информации за нас, ако би сакал да. Како може да track my parecl? Можете да ги пратите на вашиот парцела на следниве веб-сајт со користење на вашиот следење на број : www.17track.net/en (Копирани на пребарувачот за да ја отворите) Што можам да направам кога купување заштита времето истекува? Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи. Па вашите пари нема да одат на моја сметка. Дали има некој царина? Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина. Но, поради различни политики во различни земји, не може да биде царина што треба да се плати од страна на купувачот. Така можете да оставите порака кога ставање на ред за тоа колку вредноста што би сакале да ги пријавуваат. 1. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди . и 5 ѕвезди за детална оценка на вашата нарачка. 2. Ако не't задоволни нашите porducts, pls контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации или да направи детална оценка. Ние гарантираме ние ќе се 100% slove било проблем за вас.

Спецификацијата

Големина:
M, L, XL, XXL, 3XL, 4XL
Материјал:
Полиестер
Пол:
Мажи
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
боја:
сина,зелена,розова,портокалова,бела,жолта
Големина:
M,L,XL,2XL,3XL,4XL
sleeve тип:
Кратко Sleeve
Функција:
дише,удобно,брз-сува

Со стоката дадена додека купуваат