• Новак
  • -20 %
студио Бела позадина Месечината Тули Замокот Фотографија Винил Backdrops Свадба Пука Фото Студио

студио Бела позадина Месечината Тули Замокот Фотографија Винил Backdrops Свадба Пука Фото Студио

DEN 768.00
DEN 959.52

Достапност
Достапно за нарачка

Објектот карактеристики : Компјутерот печатен за реализам, повеќе вечен. Фотографиите изгледаат како модел е всушност таму. Може да биде обвиткан или обесени лесно, мала тежина и лесен за ракување. Совршен за студио, клуб, настан или насловна фотографија. Одлична боја третман и реални детали. Сосема нов, разновиден позадина и е дело на уметноста. Answer : ___________________________ Note : Оваа ставка е сценско сосема нов компјутер печатени позадина. Светлината е доволно да не биде кавга, но сепак доволно издржливи за да трае и одам на работа, право! Тоа може да биде обвиткан или обесени директно лесно! Тоа е одлична за сите видови на фотографијата : семејство, деца, средношколци, bridals, модели, или дури и комерцијални работи. Внимание : имаме 10x16ft,10x20ft,13x20ft,10x13ft, 10x10ft,8x8ft, 5x7ft,5x5ft и други големини за овој стил, Ако ти треба тоа, ве молиме контактирајте со нас за повеќе детали

Спецификацијата

Големина (мм):
150x150cm, 150x200cm, 150x220cm, 300x300cm, 200x300cm, 180x300cm, 300x600cm, 250x250cm
Пакет:
Yes
Тип:
Спреј Насликани
Бренд Име:
KIFIERG
Материјал:
Винил
Број На Модел На:
ХА-286
Стил:
Ноќта На Вештерките Backdrops
Големина:
Различни големини да се избере
детали:
Само Содржината фотографија Позадина(s)
се применуваат:
Фото Студио,Фотографии,Фотографии Backdrops
Слика Содржина :
Било Содржина На Фотографија
Карактер:
Дигитално Печатење
Тема:
ноќта на вештерките позадина
Печатени Начин :
Дигитални Печатени,Рачно Насликани Позадина
KEYWORD1:
производи за фото студио
KEYWORD2:
фото позадина
Известување:
Производот без заграда или ничија

Со стоката дадена додека купуваат