• Новак
Кејт Retor Дрво Фотографија Backdrops Старо Дрво Ѕид Студио Photocall Перат Лесна Микрофибер Фото Позадина

Кејт Retor Дрво Фотографија Backdrops Старо Дрво Ѕид Студио Photocall Перат Лесна Микрофибер Фото Позадина

DEN 1583.52

Достапност
Достапно за нарачка


Физички екранот
Молиме забележете : Прво : 1.Нашиот сите производи се печатени со микрофибер (густа ткаенина,памук)(перат,брчки слободни,повторна употреба). 2,на Оваа големина е едно парче,тоа е лесна. 3.Ќе добиете само во позадина без да застане. 4.Сите backdrops ќе бидат испратени од страна на укината, бидејќи со подебел материјал без длабоки брчки проблем. 5.Овие три димензии (погоден за деца,бебе,новороденче,),Ако ви треба други големина,се чувствуваат слободни да контакт со мене. Второ : Постојат некои предлози за вас пред да ја користите оваа позадина : 1,треба да биде укината превозот, ќе постојат некои плитки брчки на позадина, можете да железо тоа да се изедначи ги поминат лесно. 2,Оваа позадина може да биде, исто така, се мијат под ладна температура. за перење, исто така, може да ги отстраните брчките. 3,превиткајте го кога не го користите.

Спецификацијата

Големина (мм):
H 200cmxW 200cm, кориснички големини, H 150cmxW 220cm, H 200cmxW 300cm, H 250cmxW 250cm, H 300cmxW 600cm, H 150cmxW 200cm, H 300cmxW 300cm
Бренд Име:
кејт
Број На Модел На:
ZJ-HJ04061
Пакет:
Yes
Тип:
Спреј Насликани
Стил:
Деца
Материјал:
Микрофибер
Ткаенини:
микрофибер(без брчки,перат,повторна употреба)
Големина (мм):
2000 година
За:
деца,свадба,деца,бебе,новороденче,роденден
исто така и за:
Позадина, Фотографија Позадина Дрво Гроздобер
Употреба:
Дигитална Фотографија Позадина за Свадба
исто така да го користите:
Во позадина на Фотографијата ,Позадини за Фото Студио
Стил:
Новороденче Фото Позадина Дрво Кат,Свадба Ткаенина Backdrops
клучен збор:
Позадина Фотографија,Фотографија Студио Позадина,Позадина Фантазија
KEYWORD1:
бебе туш позадина,деца фотографија студио позадина

Со стоката дадена додека купуваат