• Новак
Про Обоена Муслин фотографија позадина Стариот мајстор сликарство Backdrops За Лична Фото Студио Рачно Изработени Прилагодено DM109

Про Обоена Муслин фотографија позадина Стариот мајстор сликарство Backdrops За Лична Фото Студио Рачно Изработени

DEN 2208.00

Достапност
Достапно за нарачка


Топло Совет : Кога ќе го купите овој производ,ве молиме оставете ми порака и кажете ни кој број сакате да се купи,Ако не ви остави порака,јас контактирајте не за одговор до мене,јас ќе го испратам на стандардниот СМ-109 со првата слика боја . Бидејќи секој монитор во боја состојба,може да се види вашиот бои може да се разликува малку од вистинската боја на позадината, ве молиме не е важно . Рачно изработени насликани на боја можеби различни со слика, ве Молиме не е важно. Обично се потемни бои имаат тенденција да исчезнат малку.
Материјал : Обоена.Муслин.Памук Пакет Големина : 40cm x 35cm x 8cm (15.75 во x 13.78 во x 3.15 во) Пакет Тежина : 2.2 KG Тип : Рака-насликани/Обоена Производство на време :
Рачно изработени треба за еден недели.
Муслин позадина се направени да нарачате.Освен ако се означени во акционерско позадина ќе мора да биде обоен за вас.Ве молиме погледнете го производство пати подолу за оние позадина.Ако позадина е потребно порано потоа неколку недели.Ние препорачуваме услуги на клиентите за листата на во-акции избори навистина да брод. 5.Следи Калибрација и Производ во боја на точноста :
Имаме боја се корегирани од нашите производи на слики за да ги направи онолку точни колку што е можно за да на производи вистинската боја.Сепак сите монитори се калибрира поинаку значи, ние ви препорачуваме да се однесуваат печатени каталог да се види најблиските бои нудат.
Ве молиме имајте во предвид дека сликите се покаже на нашиот сајт,преку реклами и во нашиот каталог едноставно се водичи за нашите уметници да се оди со боите можат да се разликуваат во зависност од уметникот варијација.Ние не гарантираат бои застапени да биде целосно точна, кога сликата се должи на неколку фактори како што се толкување и уметник варијација.Ние секогаш препорачуваме осврнувајќи се на нашите печатени каталог да се види најблиските бои нудат.Ако специфични бои се потребни за одредена позадина можете да испратите некоја слика кон нас и да го имаат сопствени бои. Перформанси : Ние ги користиме на највисок квалитет на Поли памук муслин достапни за нас.Muslins лесно може да биде укината и донесе со вас на различни локации.Тие имаат малку брчки природно,било истакнати пати линии или брчки може лесно да се биде парен надвор.Не железо вашиот муслин,пеглање тоа може да го уништи вашиот муслин и вашиот железо.Сите муслин имаат 3"џеб пораби, од една страна,ова е предвидено, така што ќе може лесно да се откажам позадина со хранење на crossbar преку тоа.Тоа може да биде полесно да се откажам вашиот муслин користење на школки(се Продаваат посебно). Сите muslins се насликани да бидат обесени околу 10'(3 метри).Повеќето muslins машина се мие со ладна вода на нежна циклус.Тоа е полесно понекогаш едноставно чистење на муслин помош на влажна крпа.
Во акционерско објект(обично бродови на следниот работен ден)
5578234804578661 ТОПЛА ПРОДАЖБА US $ 46.00 /парче US $ 46.00 /парче US $ 46.00 /парче US $ 46.00 /парче US $ 46.00 /парче US $ 46.00 /парче US $ 46.00 /парче US $ 46.00 /парче

Спецификацијата

Големина (мм):
2Mx3M, 3Mx3M, 3Mx6M, 10x12ft
Материјал:
Муслин
Пакет:
Yes
Бренд Име:
MEHOFOTO
Стил:
Деца
Тип:
Рачно Насликани
Број На Модел На:
ДМ-109
кориснички:
кориснички било која големина и боја
обоена муслин:
дебела позадина
Рачно изработени:
памучен материјал
користат за:
Фото Студио
Стил:
Децата Фотографија,Семејната позадина
клучен збор:
Фотографија позадина позадина
Тема:
Рака Обоена потекло
се применуваат:
Свадба Фотографија,Фото бременоста

Со стоката дадена додека купуваат