• Новак
Цвеќиња Палата Свадба Backdrops Тули Скалило Пролет Фотографија Позадина за Фото Студио Свадба Backdrops Крпа 5*6.5 ft

Цвеќиња Палата Свадба Backdrops Тули Скалило Пролет Фотографија Позадина за Фото Студио Свадба Backdrops Крпа

DEN 912.00

Достапност
Достапно за нарачка


Краток Вовед
Ова е 5 ft*6.5 стапки(150 см*200 cm) позадина со општиот изглед на сликата, и сосема лесна, значи тоа е едно парче backdrops. Потекло се погодни за Свадба, Деца, Фотографија, Празник Партија, Роденден или Фотографија Кабини итн. Ако ви треба големина дека поголем од 150 cm*200 см, ве молиме контактирајте со нас и дополнителни трошоци е потребно, исто така, големи димензии потекло се чини, немојте да се грижите, бидејќи цвест нема да се меша со фотографии. За било какви прашања и проблеми, ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт со мене, јас ќе дадам се од себе за да одговорите и да ви помогне.
Производот Се Покаже
Процесот
Забелешка
Ние обично се свитка позадина да го испрати,Така ќе има брчки
Не грижете се,тука се и начини да се отстрани набори : 1. Roll up цврсто со еден цилиндар за 3-4 дена,тоа ќе биде во ред. 2. Топлина тоа со пареа железо на задниот дел на објектот,тогаш тоа ќе биде мазна повторно. 3. Се водат и се стега тоа да се врати капка се залагаме за 3-4 дена,тоа, исто така, работи.

Спецификацијата

Големина (мм):
2000*3000, 3000*3000, 3000*6000, 1500*2000
Пакет:
Yes
Тип:
Спреј Насликани
Материјал:
Не-плетени
Бренд Име:
comophoto
Број На Модел На:
CM-5947-A-1
Стил:
Свадба
Се прилагодите:
Поддршка
Оригиналниот земја:
Кина
Трговија на големо:
Поддршка со разумна цена
Брза испорака:
Достапни по доставена
Продажба:
ве молиме имајте во предвид продавница известување
погоден предмет:
Фото Студио/ сцена / роденден / партија /
Големина (мм):
2000 година

Со стоката дадена додека купуваат