• Новак
  • -9 %
бесплатен превозот Хип-хоп перформанси носат детето модерен танц костим младата трговија на големо

бесплатен превозот Хип-хоп перформанси носат детето модерен танц костим младата трговија на големо

DEN 783.00
DEN 860.16

Достапност
Достапно за нарачка

добредојдовте на нашата продавница
D escription
Име на производ : sequined танц носење
Состојба : 100% сосема нов
Пол : Девојки,момчиња
Боја : сина / црвена / црна ( наведете боја , инаку боја случаен избор )
Големина : L / XL / XXL / xxx L ве молиме ( изберете,инаку случаен испорака )
L : Погоден за 120cm
XL : Погоден за 130cm
X XL : Погоден за 140cm
XX XL : Погоден за 150cm
Пакување : OPP Вреќа
Гаранција и Политика на Враќање Ние ќе рефундирање на објекти во било која причина, ако ни даде порака за 14 дена од денот ќе ги добиете.
Враќање ќе биде дадена доколку објектот се врати во неговата оригинална состојба. На приемот на објектот, ние ќе рефундирање веднаш. За не-дефект на Објектот на купувачот бара да се плати за две начин превозот на товар. Превозот и осигурување давачки не се враќа.
Превозот Политика, Ние брод од страна на Регистрирани Воздухопловната, DHL,UPS-от, FEDEX или ЕМС. Ние ќе го изберете брз и сигурен начин за испорака. Заштедите на превозот и safter на испорака. Меѓународни Купувачот ве молиме имајте во предвид :
1> Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.Овие трошоци не се вклучени во точка цена и shippingcost.
2> ве Молиме Проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/ купување. Брод на Светот, освен(Италија,Франција,Африка) време на Испорака :
- Од Воздухопловната : Општо земено,околу 1-2 недели во АЗИЈА,Западот Евра,Северна Америка.
- Од Воздухопловната : Генерално,за 2-3 недели во Јужна Америка,Средниот исток,Источна Евра,Arica. Објектот ќе биде предаден во рок од 24 часа штом вашата исплата потврди.Понекогаш денот ќе биде одложен поради недостаток.Сепак,ние ќе ве информираме преку е-Маил. Ако се направи плаќање преку alipay.Ние брод на alipay'saddress САМО.Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во alipay се компатибилни со вашиот превозот адреса пред да плаќаат. Ние не бродот да P. O. Кутија и APO/FPO адреси.
Информации за исплата,Наддавање Политика & Смисла Ние прифати Alipay & Банкарски Трансфер,и someother методи за плаќање.PLZ контактирајте со нас за повеќе детали преку е-маил. Ние само ќе брод вашата alipay потврди адреса. Плаќањето мора да се примени во рок од 7 дена од денот на аукцијата. Понудата е договор,PLZ само купување на која имате намера да се плати како не-исплатувачот ќе бидат пријавени на alibaba и на нив да добие неплатени објект штрајк. Ние го задржуваме правото да CANCLE понудата од alibaba членови со Нула/Негативни/Приватни повратни информации.Како понудувач ве молиме контактирајте со нас пред наддавање. Доколку горенаведените услови не се прифатени од страна на тебе,pls donot понуда.
Контактирајте со нас & Feed врати се Должи на висока јачина на звук во повратни информации, нашиот систем е дизајниран за да се остави позитивен фидбек за вас откако добивме позитивен фидбек. Ние се грижиме за нашите ценети клиенти, и секогаш ќе се обидеме да ви помогнеме. Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем. Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе мора, и ќе се обиде нашите најдобри за решавање на проблемите. Ве молиме ни e-mail пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор на сајтот. Ние ќе ви помогнат да се реши проблемот. Ние appreceate вашиот позитивен фидбек.
ВИ БЛАГОДАРИМЕ!!

Спецификацијата

боја:
Црна, Сина, Црвена
Големина:
L, XL, XXL, XXXL
Танц Тип:
Ballroom
Пол:
Жените
Бренд Име:
FaymooLon
Место на Потекло:
Кина (Копно)

Со стоката дадена додека купуваат