• Новак
  • -12 %
Фаза Носат Перформанси Деца Танц Фустани Sequins Облека со Ракавици Девојки Танц латинска Фустан Фудбалскиот Танц Деца Tassel Fringe

Фаза Носат Перформанси Деца Танц Фустани Sequins Облека со Ракавици Девојки Танц латинска Фустан Фудбалскиот

DEN 1512.00
DEN 1717.44

Достапност
Достапно за нарачка


Топло Prompt
Ова е фаза покаже облека која е различна од заеднички облечен во облека , главната да видите шоу фаза покаже ефектот .
Pls не ги проверите облека како заеднички носи облека " стандардно , малку snagging ,нишка остатоци , се сече не уредни , паѓа малку paillette пердув , што сите погоре припаѓаат на нормалниот опсег ако умот ,
Pls се размислува за внимателно ,ви благодариме !
Ако сте итно да се користи на облека и треба да превозот итна , ве молиме изберете бизнис експрес
Ве молиме испратете порака и да го оставите порака до нас ,за Да се потврди е облека пристигне во вас рака на време
ако пратката може да се ' t пристигнат на време . Ќе контакт со вас .
Ако не го направите тоа ние не презема никаква одговорност
За било какви прашања, не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе ви одговори што е можно поскоро и да го реши проблемот!!!
Големина на Табела (Азија Големина )/Единица (CM)
Големина(cm)/Етикетата
Се препорачува висина
XXS
100
XS
110
S
120
М
130
L
140
XL
150
XXL
160
Answer : ___________________________ Note : (единица : cm 1cm = 0.39 инчи )
Ознака Големина е Азија големина , ве молиме да ги однесете на вашиот сопствен единицата за избор на правото големина .
Како различни мерни методи . Pls прифати грешка околу 2-3cm (Околу 1 Инч )
ПС : ако имате малку масти , pls изберете поголема големина .
На соодветна возраст е само предложи , кога можете да изберете ,ве молиме да се напомене големина во детали

Спецификацијата

Големина:
100cm-110cm, 110cm-120cm, 120cm-130cm, 130cm-140cm, 140cm-150cm, 150cm-160cm, 160cm-165cm
Танц Тип:
Латински јазик
Материјал:
Полиестер,Spandex
Пол:
Девојки

Со стоката дадена додека купуваат