• Новак
  • -5 %
2018 Нови Стомак Танц Облека Fishtail Здолништа Двојно Бои Завиткани Здолниште Сплит Стомак Танц Здолниште за Извршување

2018 Нови Стомак Танц Облека Fishtail Здолништа Двојно Бои Завиткани Здолниште Сплит Стомак Танц Здолниште

DEN 1131.00
DEN 1190.40

Достапност
Достапно за нарачка


ГОЛЕМИНА на Половината Колковите Здолниште Должина Препорачува висина една големина 64 - 96cm 90 - 120cm 92cm 155 - 175cm
започнете
крајот

Спецификацијата

Танц Тип:
Стомакот Танцување
Пол:
Жените
Број На Модел На:
#Q00757
Материјал:
Spandex
Стил:
стомакот танц здолниште
боја:
Црвена, fuchsia, кралска сина, црна, тиркизна
Материјал:
Памук, Spandex
Погоден Половината:
65cm-96cm
Должина На Здолниште:
92cm
Објектот Вклучуваат:
само здолниште, НЕ вклучуваат појас

Со стоката дадена додека купуваат