• Новак
Секси црвена роза кристал вода вежба еластична jumpsuit бар, ноќен клуб концерт пејачка, танчерка костим

Секси црвена роза кристал вода вежба еластична jumpsuit бар, ноќен клуб концерт пејачка, танчерка костим

DEN 5424.00

Достапност
Достапно за нарачка


Seriou s потсетник Нашата Големина е Помала од САД или Европската Големина ве Молиме, напишете ја вашата висина и тежина, ние ќе ви испратиме најдобри големина за да ви одговара. Повеќето стоки поддршка прилагодување, ве молиме да го контактирате овластениот сервис, да обезбеди вашиот големина, така што можеме да ви дадеме повеќе соодветни производство на текстил Ние се обидуваме да обезбедиме подобри производи. Ви благодариме.
За превозот
Ние брод за излез на стоки во рамките на 7days од приемот на вашата исплата, и ќе им понуди следење на број. Ако сакате да ги примате во кратко време, pls контактирате со нас за да испратите се изразат и ќе треба да платат за екстра трошоци . Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. EMS 7-12days DHL 3-10days
За Повратни Информации
Ако ви се допаѓа нашиот производ, pls ни остави позитивен фидбек, ако не сте задоволни, мора да контактирате со нас во рок од 5 дена откако ќе го добие тоа, затоа што сите наши производи се посебни користат за фаза шоу, ние canot прифати врати по една недела, затоа што некој може да го користат тоа веќе.
Купувачите мора да се прочита : нашите фустан цената на производот цената е само телото облека, не вклучувајќи слики на колокација на капи, чевли или други додатоци {бидејќи фотографија колокација добро треба} ако стоката наслов украси имаат забелешка е тај-во, ако не, нема аукција ви благодарам многу, јас ви посакувам среќен шопинг во оваа продавница

Спецификацијата

Големина:
Super elastic
Танц Тип:
Кинески Народни Игри
Пол:
Жените
Материјал:
Spandex
Број На Модел На:
GG030

Со стоката дадена додека купуваат