• Новак
2018 Топла Продажба латинска Танц Порибување за Дами Црна Конкурентна Свила Sock Секси Жени Фаза Покажува Ballroom Порибување N001

2018 Топла Продажба латинска Танц Порибување за Дами Црна Конкурентна Свила Sock Секси Жени Фаза Покажува Ballroom

DEN 240.00

Достапност
Достапно за нарачка


Спецификацијата

Големина:
One Size
Танц Тип:
Латински јазик
Пол:
Жените
Бренд Име:
Танцување Ное
Број На Модел На:
DN001
Материјал:
Полиестер
боја:
Бела
За:
Дами
активност:
Латинска/Ча ча/Румба/Самба/Пасо Doble
Вклучуваат:
Еден пар на порибување

Со стоката дадена додека купуваат