• Новак
  • -22 %
Портокал Розова боја Маскирна Товар Панталони Мажи Жени 2018 Висок Квалитет на Хип Хоп Streetwear Joggers Панталони Неколку Кавер-Sweatpants фармерки

Портокал Розова боја Маскирна Товар Панталони Мажи Жени 2018 Висок Квалитет на Хип Хоп Streetwear Joggers Панталони

DEN 1310.00
DEN 1680.00

Достапност
Достапно за нарачка


Спецификацијата

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Фармерки
Пол:
Мажи
Материјал:
Тексас
Шаблон Тип:
Цврста
Затворање Тип:
Патент Летаат
Дебелина:
Midweight
Ткаенина Тип:
Лента
Половината Тип:
Средината
Бренд Име:
F I N O V R L A N
Стил:
Хип Хоп
Должина:
Full Length
Декорација:
Никој
Одговара Тип:
Редовни
Фармерки Стил:
Карго Панталони
Измијте:
светлина

Со стоката дадена додека купуваат