• Новак
  • -19 %
2000 компјутери Пчела Одгледување алатки Женски пчела куќа Ларви инкубатор Пчеларството опрема Светло зелена

2000 компјутери Пчела Одгледување алатки Женски пчела куќа Ларви инкубатор Пчеларството опрема Светло зелена

DEN 656.00
DEN 810.24

Достапност
Достапно за нарачка


2000 компјутери Пчела Одгледување алатки Женски пчела куќа Ларви инкубатор Пчеларството опрема Светло зелена
Боја : светло зелена (поради бојата на причините, со цел да се добие производ.)
Материјал : високо квалитетни пластични
Дијаметар : 10 mm
Висина : 11.5 mm

Спецификацијата

Големина:
M
Тип:
Фарма На Животните
Фарма На Животните Тип:
Пилешко
Број На Модел На:
пчеларството
Бренд Име:
howells
Материјал:
Пластични

Со стоката дадена додека купуваат