• Новак
Свинско уво марк клешти, челик уво бренд клешти, новиот X - 5 овци уво клешти, уво маркер за инсталација уред

Свинско уво марк клешти, челик уво бренд клешти, новиот X - 5 овци уво клешти, уво маркер за инсталација уред

DEN 1061.76

Достапност
Достапно за нарачка


Име : X-5 модел ear tag форцепс
Материјал : легиран челик
Тежина : 402 грама
Должина : 23 CM

Спецификацијата

Големина:
XL
Бренд Име:
ZSTPETFARM
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Фарма На Животните Тип:
Свиња
Тип:
Фарма На Животните
НЕМА.:
X-5
Применливи објект:
Свињи, добиток

Со стоката дадена додека купуваат