• Новак
  • -40 %
2017 Мода Машки Женски Bifocal Читање Леќа Читање Очила Двојна Функција Presbyopic Очила Мажи Жени Читање EyeglassesBr

2017 Мода Машки Женски Bifocal Читање Леќа Читање Очила Двојна Функција Presbyopic Очила Мажи Жени Читање EyeglassesBr

DEN 547.00
DEN 911.52

Достапност
Достапно за нарачка

Топла производи

Спецификацијата

Око Рецепт:
+100, +150, +200, +250, +300, +350, +400
Тип На Објект:
eyewear
Eyewear Тип:
читање очила
Пол:
Унисекс
Рамка Материјал:
Легура
Леќи Материјал:
Поликарбонат
Леќа Ширина:
55inch
Леќи Во Боја:
Јасно
Број На Модел На:
1233
Оптички Леќи Атрибут:
огледало
Леќа Висина:
32inch
Бренд Име:
JIE.Б
Обложување:
HMC

Со стоката дадена додека купуваат