• Новак
  • -15 %
2017 Поларизирани Очила За Сонце Со Огледало За Мажи Жени Мода Гроздобер Сонце Очила Плоштадот Oculos De Sol Очила Возење

2017 Поларизирани Очила За Сонце Со Огледало За Мажи Жени Мода Гроздобер Сонце Очила Плоштадот Oculos De Sol

DEN 149.00
DEN 175.20

Достапност
Достапно за нарачка


Спецификацијата

Стил:
очила
Оптички Леќи Атрибут:
Поларизирана
Рамка Материјал:
Пластични
Пол:
Мажи
Одделот За Името:
Возрасни
Леќи Материјал:
Пластични
Леќа Висина:
45mm
Леќа Ширина:
52mm
Eyewear Тип:
Очила за сонце
Тип На Објект:
eyewear

Со стоката дадена додека купуваат