• Новак
Висок квалитет на Луксузни Жените Накит, очила за сонце, Rhinestones Rim Дизајни Сонце очила Гроздобер Занитвам Дијамант Голема Рамка Огледало Очила

Висок квалитет на Луксузни Жените Накит, очила за сонце, Rhinestones Rim Дизајни Сонце очила Гроздобер Занитвам

DEN 430.08

Достапност
Достапно за нарачка


Спецификацијата

Eyewear Тип:
Очила за сонце
Тип На Објект:
eyewear
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Леќи Материјал:
Поликарбонат
Стил:
правоаголник
Леќа Ширина:
70MM
Бренд Име:
Седум Шоу
Леќа Висина:
60mm
Оптички Леќи Атрибут:
UV400
Рамка Материјал:
Пластични

Со стоката дадена додека купуваат