• Новак
Viodream Анти Blue Ray Ultralight Frameless Анти Замор Анти Зрачење Бизнис Presbyopic Очила Rimless Читање Очила

Viodream Анти Blue Ray Ultralight Frameless Анти Замор Анти Зрачење Бизнис Presbyopic Очила Rimless Читање

DEN 2400.00

Достапност
Достапно за нарачка


[xlmodel]-[фото]-[0000]
[xlmodel]-[производи]-[43117]

Спецификацијата

Око Рецепт:
+100, +150, +200, +250, +300
Бренд Име:
Viodream
Оптички Леќи Атрибут:
Анти-Рефлективен
Леќи Во Боја:
Јасно
Леќи Материјал:
Пластични
Рамка Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Обложување:
HMC
Леќа Висина:
3.00 cm
Леќа Ширина:
5.20 cm
Број На Модел На:
1010
Пол:
Унисекс
Тип На Објект:
eyewear
Eyewear Тип:
читање очила
Производот Категорија:
presbyopic очила
Текстурата на материјалот:
Титаниум Алуминиумски
Стил:
Frameless

Со стоката дадена додека купуваат