• Новак
  • -26 %
Ralferty Мали Црвени очила за сонце Жените Бренд Дизајнер Гроздобер Полу-rimless Мачка Очи Сонце Очила со UV400 Нијанси Женски Oculos F97370

Ralferty Мали Црвени очила за сонце Жените Бренд Дизајнер Гроздобер Полу-rimless Мачка Очи Сонце Очила со UV400

DEN 355.00
DEN 479.52

Достапност
Достапно за нарачка


Трговија на големо и пад на превозот и двата се добредојдени. За промет на големо, ние ќе го поддржи попуст или слободни currier како што се : EMS, Aramex,DHL.На време на испорака околу 3-7 дена. За пад на превозот, ние може да се испраќаат наредби за вашите клиенти директно. Pls остави порака за пакување детали. Кој currier е препорачувам да се мојата земја? Русија Русија Воздухот, Epacket; САД, Канада, Австралија Epacket; Шпанија, Franch, Холандија, Чиле и Ali Express Стандард Превозот Е таму било царина? Обично ние ќе прогласи ниска вредност за да се избегне царина. Но, поради различни политики во различни земји, не може да биде царина што треба да се плати од страна на купувачот. Па ве молиме оставете порака кога ставање на ред за тоа колку вредноста да се изјасни. Како да се добие сини картони? Метод 1 : Следете ги нашите продавница, ние ќе ви испрати сини картони. И ќе знае нашите промоција или вести во времето. Метод 2 : Кликнете на линкот подолу за да добијат сини картони. Како да ги користат сините картони?

Спецификацијата

рамка боја:
слика во боја
Eyewear Тип:
Очила за сонце
Тип На Објект:
eyewear
Оптички Леќи Атрибут:
Анти-Рефлективен,Огледало,UV400
Леќа Висина:
35mm
Пол:
Жените
Леќи Материјал:
Поликарбонат
Леќа Ширина:
65mm
Број На Модел На:
F97370
Бренд Име:
Ralferty
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Полу-Rimless
Рамка Материјал:
Пластични

Со стоката дадена додека купуваат