• Новак
  • -35 %
SHAUNA Луксузни Кристал Декорација Прекумерно Рамка Жените Плоштадот очила за сонце Модни Дами Тебе Леќа Очила UV400

SHAUNA Луксузни Кристал Декорација Прекумерно Рамка Жените Плоштадот очила за сонце Модни Дами Тебе Леќа Очила

DEN 307.00
DEN 472.80

Достапност
Достапно за нарачка


Ние ќе ја испрати на предмети во рамките на околу 2-5 работни дена откако вашата уплата е завршен. Ние не гарантира испорака време, поради разликите во царинската расчистување пати во одделни земји. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и на купувачите се одговорни за царински давачки. Ние ви благодариме однапред за вашето време и искрено се надевам дека сте задоволни со вашиот купување и нашите услуги.Ве молиме дека ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивен фидбек.
Било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас веднаш, пред да замине на Негативни повратни информации, ние ќе направиме се во наша моќ да се реши проблемот на ваше задоволство. Сите производи во нашата продавница може да се меша! Секое Барање, ве молиме слободно контактирајте со нас, ви Благодариме повторно!!!

Спецификацијата

Eyewear Тип:
Очила за сонце
Тип На Објект:
eyewear
Стил:
Плоштад
Пол:
Жените
Оптички Леќи Атрибут:
Огледало,UV400,од Тебе
Леќи Материјал:
Поликарбонат
Број На Модел На:
SH5124
Бренд Име:
SHAUNA
Леќа Висина:
65mm
Одделот За Името:
Возрасни
Леќа Ширина:
70MM
Рамка Материјал:
Пластични
Употреба Предмет:
Шопинг патување на Т-се покаже отворено
Функција:
100% UV 400 Заштита од штетни
очила за сонце стил:
Моден Гроздобер Ретро Стил Сонце Очила, Елегантен Стил Мода
Точка име :
gafas oculos de sol masculino lunette де soleil sonnenbrille zonnebril
Пол:
Жени,Мажи,femme,Homme,feminino,masculino

Со стоката дадена додека купуваат