• Новак
  • -40 %
2017 Бренд мажите Поларизирани очила за сонце нови доаѓањето на летото Возење сонце очила за мажи UV400 Мода Око сенки со оригинална Кутија

2017 Бренд мажите Поларизирани очила за сонце нови доаѓањето на летото Возење сонце очила за мажи UV400 Мода

DEN 432.00
DEN 719.52

Достапност
Достапно за нарачка


Спецификацијата

Бренд Име:
HD.простор
Стил:
Пилот
Оптички Леќи Атрибут:
Поларизирана,Огледало,Photochromic,UV400
Рамка Материјал:
Легура
Пол:
Мажи
Одделот За Името:
Возрасни
Леќи Материјал:
Polaroid
Леќа Висина:
54mm
Леќа Ширина:
63MM
Број На Модел На:
DZ-LD001
Eyewear Тип:
Очила за сонце
Тип На Објект:
eyewear

Со стоката дадена додека купуваат