• Новак
  • -35 %
UVLAIK Поларизирана Suglasses ноќенпоглед Очила Возачи Анти-Отсјај Сонце очила Мажите Возење Eye glasses

UVLAIK Поларизирана Suglasses ноќенпоглед Очила Возачи Анти-Отсјај Сонце очила Мажите Возење Eye glasses

DEN 187.00
DEN 288.00

Достапност
Достапно за нарачка


Спецификацијата

рамка боја:
Црна, Сива
Eyewear Тип:
Очила за сонце
Тип На Објект:
eyewear
Рамка Материјал:
Легура
Леќа Висина:
48mm
Стил:
Пилот
Оптички Леќи Атрибут:
огледало
Леќи Материјал:
Поликарбонат
Број На Модел На:
2088
Леќа Ширина:
58mm
Бренд Име:
UVLAIK
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Мажи

Со стоката дадена додека купуваат