• Новак
  • -40 %
WarBLade TR90 Флексибилни Деца Поларизирани очила за сонце Дете Бебе Безбедност Слој Сонце Очила со UV400 Eyewear Нијанси Доенче Со Случајот

WarBLade TR90 Флексибилни Деца Поларизирани очила за сонце Дете Бебе Безбедност Слој Сонце Очила со UV400 Eyewear

DEN 321.00
DEN 535.20

Достапност
Достапно за нарачка


Состојба : НОВА
Рамка Материјал : TR90
Леќа Материјал : TAC Поларизирани Леќи
Содржина : 1 Парчиња Очила За Сонце + 1 Чиста Крпа+ 1 Предмет
Подобро за 2-14 години деца. Ве молиме проверете ја големината на табелата пред цел.
Плаќање : 1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. 2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. 3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Испорака : 1)Ние ќе брод редоследот по 3 работни дена и според времето на исплата, ве молиме да обрнете во време откако ќе го порачаат. 2)Ние Брод на Светот со кина, воздухот mail , EMS и курирската служба DHL. 3)пратката ќе стигне до најголемиот број на земји во рок од 10 до 30 дена. ( Некои земји можеби ќе треба подолго ) 4)времето за Испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 30 дена. 5)Предметите ќе пристигне во врска 15-45 дена по испорака( Бразил 60 дена),па ве молиме да не се отвори спор пред испораката.Ве молиме контактирајте со нас ако предметите не можат да пристигнат во испорака,ние ќе се прошири и на испорака. Гаранција и Гаранција : *Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. *Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. *Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Повратни информации : Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу увоз за нас .Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.Ако верувате имате било какви проблеми со нашите предмети или услуга,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти negtive повратни информации.Ние ќе се потрудиме да го реши секој проблем и да ви овозможи со најдобра услуга на клиентите.

Спецификацијата

Eyewear Тип:
Очила за сонце
Тип На Објект:
eyewear
Оптички Леќи Атрибут:
Анти-Рефлективен,Огледало,Поларизирана,UV400
Број На Модел На:
A-JB802-Случај
Леќа Ширина:
55мм
Леќа Висина:
41mm
Одделот За Името:
Деца
Стил:
очила
Леќи Материјал:
Polaroid
Рамка Материјал:
Пластични Титаниум
Пол:
Мажи
Бренд Име:
WarBLade
брза испорака:
Обично во 48 часа
Употреба:
Точка за Надвор, Купување ,Забава ,Патувања,Т Шоу,Отворено Возење
Леќа Функција:
100% UV400 Заштита Од Штетните UVA/UVB Зраци
Погоден за:
Деца, Деца, Деца, Бебе, Бебе, Девојки, Момчиња
препорачуваме возраст:
2-14 години
Пакување:
Случај/ Ткаенина За Чистење

Со стоката дадена додека купуваат