• Новак
  • -46 %
Eyecrafters 2018 Ретро Бамбус Дрво Поларизирани Очила За Сонце Мажи Жени Бренд Дизајнер Очила Желка Браун Огледува Слој Eyewear

Eyecrafters 2018 Ретро Бамбус Дрво Поларизирани Очила За Сонце Мажи Жени Бренд Дизајнер Очила Желка Браун Огледува

DEN 362.00
DEN 671.52

Достапност
Достапно за нарачка


Спецификацијата

Eyewear Тип:
Очила за сонце
Тип На Објект:
eyewear
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Мажи
Стил:
Плоштад
Леќи Материјал:
Polaroid
Бренд Име:
EYECRAFTERS
Оптички Леќи Атрибут:
Огледало,UV400,Поларизирана
Рамка Материјал:
бамбус
Леќа Висина:
43mm
Леќа Ширина:
55мм

Со стоката дадена додека купуваат