• Новак
  • -20 %
2018 Мачка Око, очила за сонце Жените Бренд Дизајнер Ретро Прободен Женски oculos de sol Feminino UV400 Дијамант Рамка Огледало Очила за Сонце

2018 Мачка Око, очила за сонце Жените Бренд Дизајнер Ретро Прободен Женски oculos de sol Feminino UV400 Дијамант

DEN 576.00
DEN 719.52

Достапност
Достапно за нарачка

2018 Мачка Око, очила за сонце Жените Бренд Дизајнер Ретро Прободен Женски oculos de sol Feminino UV400 Дијамант Рамка Огледало Сонце Очила Сите слики во вид на снимање, ве молиме да бидат сигурни да се купи. Како на снимање на светлината, агол и боја прикажува, физички и фотографии можеби и некои разлики! Вид преовладува. Пакет Содржина : 1 X 100% Нови очила за сонце

Спецификацијата

Eyewear Тип:
Очила за сонце
Тип На Објект:
eyewear
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Леќа Висина:
69 mm
Рамка Материјал:
Легура
Леќи Материјал:
Поликарбонат
Бренд Име:
VLHQETXN
Стил:
Мачка Очи
Број На Модел На:
6698
Леќа Ширина:
65 mm
Оптички Леќи Атрибут:
UV400,Анти-Рефлективен

Со стоката дадена додека купуваат