• Новак
  • -20 %
Agstum Собере во Текот Заврши Околу Наочари Рецепт Очила Поларизирана Ноќ Возење Флип до ноќенпоглед очила за сонце Очила

Agstum Собере во Текот Заврши Околу Наочари Рецепт Очила Поларизирана Ноќ Возење Флип до ноќенпоглед очила

DEN 768.00
DEN 959.52

Достапност
Достапно за нарачка


* Ние испрати предмети според вашата адреса обезбедени па ве молиме осигурете се дека на вашиот примање адреса пред купување. K J Херман
Не само што го запира сјајот на светла во текот на ноќта, но тие се вклопуваат совршено текот на мојата постојните очила. Ние ќе се врати на целосна исплата до вас брзо по идентификуваат дефект.
-Таа е погодна да биде редовна ноќ возење очила за сонце, ако не ги имаат рецепт eyewear.
Мерилин
1. Плус пристигнале брзо.
-Овие очила за сонце функција UV400 Леќа Технологија, апсорпција 100% од штетните UVA и UVB зраци.се надеваме дека ќе го стори истото за нас.
* Ако купувачот не добиле предмети по времето како што вети, ве молиме контактирајте со нас пред да замине било повратни информации или да се подигне секој спор. Само нареди друг пар за бекап како јас ги сакам.
Ако купувачите треба ИЗРАЗАТ ИСПОРАКА, е угодно контакт со нас и ова треба екстра плаќање за поштарина. Флип up функција е многу практичен и удобен.
ПРЕВОЗОТ
* Предмети ќе биде предаден во рок од 2 работни дена по приемот на плаќање
* За САД/велика БРИТАНИЈА наредби,Предмети ќе се испраќаат преку регистриран воздух mail од Кина,обично тоа треба цела 7-15 дена пристигне во оваа три земји,но време на испорака ќе зависи од дестинации и други фактори точната ние може да се 't контрола. Тие им помогне на толку многу против светлата отсјај, а сепак се уште се во можност да се види на страна на патот за елени.Ние сакаме да се разбере дека ние вредност услуги на Клиентите неверојатно. Држете го еден пред друг, така што ќе се бараат преку двете одеднаш, а потоа и ротирање на очила сте тестирање 90 степени во било кој правец. Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Го намалува отсјај.Ние ќе ви даде најдобри решенија
. држете еден пар на познати поларизирани очила во една рака и очила за да се тестираат во други. На поларизираната ноќ визија леќи ќе оди потемна, тие не се менуваат во црно како очила за сонце,и сеуште може да се види преку нив,бидејќи жолта ноќ визија леќи се користат во текот на ноќта,сива или црна polarzied очила за сонце се опасни за ноќно возење безбедност.
ПОВРАТНИ ИНФОРМАЦИИ ОД КОРИСНИЦИТЕ
Ги сакам! Се обидов неколку други поевтини парови, но овие, право над мојот рецепт очила се одлични! Јас препорачувам овие. Ноќенпоглед очила ќе биланс на поларизирана и визија,која може да се намали отсјај од светлата и да ја зголемите светлината. Јас сум многу задоволен со овие ноќ очила. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
-На нова и подобрена леќи за намалување на отсјај и функција UV филтер, кој овозможува супериорен слика кога користите навигација темни патишта или се соочуваат со идване фарови. Поларизирани очила за сонце како сива или црна боја леќа не би се спореди и да се користат за ноќно возење, бидејќи тоа ќе потемни визија, дури и тоа може да се намали на отсјај,која е опасна за ноќно возење безбедност.
Ве молиме љубезно забелешка поларизирани очила за сонце е различна од поларизирана ноќенпоглед очила.Ако не сте задоволни со купувањето на било кој начин ве молиме да ни даде можност да се обиде и да се направи тоа право пред да замине повратни информации
Ве молиме бидете сигурни да не контактирате ако имате било какви прашања во врска со оваа точка!!!
ПОВРАТНИ информации
Ние ќе ви обезбедиме позитивен фидбек еднаш уплата за да се негуваат здрави Али заедница.
Ние сме посветени на вашето задоволство по купувањето.
Бесплатни патент Случај Вклучени со микро влакна ткаенина за чистење за да помогне да се заштитат вашиот очила од нечистотија, отпечатоци од прсти и од кршење
Пакет се вклучени : 1x fitover очила за сонце,1x чистење со крпа,1x патент случај
Како можам да знам дали рудникот се поларизирани?
Многу лесно да се направи.

Спецификацијата

Eyewear Тип:
Очила за сонце
Тип На Објект:
eyewear
Одделот За Името:
Возрасни
Леќа Висина:
46mm
Број На Модел На:
A8019
Леќи Материјал:
Поликарбонат
Леќа Ширина:
65mm
Пол:
Мажи
Бренд Име:
AGSTUM
Стил:
очила
Оптички Леќи Атрибут:
Поларизирана
Рамка Материјал:
Пластични
is_customized:
Yes

Со стоката дадена додека купуваат