• Новак
  • -49 %
Вистински стакло леќи Читање очила Против замор и зрачење леќи со очила случај +1.0 +1.5 +2.0 +2.5 +3.0 +3.5 +4.0

Вистински стакло леќи Читање очила Против замор и зрачење леќи со очила случај +1.0 +1.5 +2.0 +2.5 +3.0 +3.5

DEN 824.00
DEN 1614.72

Достапност
Достапно за нарачка


НА ОВАА ЛИСТА САМО ПРОДАЖБАТА НА СУПЕР ДОБРА ЦЕНА ЗА ПОВРАТНИТЕ ИНФОРМАЦИИ И СЕ НАДЕВАМ ДЕКА МОЖЕМЕ ДА ИМ СЛУЖИ НА НАЈДОБРИТЕ!
Имаме сила од +1.00 +1.50 +2.00 +2.50 +3.00 +3.50 +4.00 ве молиме, известете сила треба и ние ќе ви го испрати за да одговараат на вашите потреби. Ако не се препорачува ќе испрати default +2.00.
Количината на овој оглас е една ПАРА!!!
Превозот :
· Ние Брод на Светот преку следи парцела со следење на броеви.купувачи couldusing на следење на број е предвидено да се следи парцели онлајн со цел да се makesure парцела трансфер статус и организира најдобро време за подигање orreceive.
· Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната, дофат на повеќето земји во рок од 10 до 20 работни дена.
· Време на испорака зависи од дестинацијата и други фактори, нормално тоа maytakes до 20 работни дена.
Земја
Време На Испорака
Работни Дена (не вклучувајќи одмор)
5-7
8-11
12-14
15-19
20-22
Работни Дена + Сабота + Недела
5-9
10-15
16-20
21-25
26-30
Сад
Го оценувате (точка пристигна)
5 .1%
50.1%
29.6%
10.5%
4.7%
Обединето Кралство
Го оценувате (точка пристигна)
9.9%
63.2%
19.1%
3.4%
4.4%
Австралија
Го оценувате (точка пристигна)
21.4%
50.0%
14.3%
7.2%
7.1%
Франција
Го оценувате (точка пристигна)
10.5%
28.6%
43.8%
10.1%
7.0%
Германија
Го оценувате (точка пристигна)
11.1%
22.2%
30.3%
20.9%
15.5%
Канада
Го оценувате (точка пристигна)
0.0%
47.1%
31.4%
17.6%
3.9%
Шпанија
Го оценувате (точка пристигна)
3.5%
25.0%
47.9%
12.9%
10.7%
Плаќање :
· ние го прифаќаме методи за плаќање : со Кредитна картичка;
· Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку сигурна исплата processor ESCROW.

Спецификацијата

Око Рецепт:
+100, +150, +200, +250, +300, +350, +400
рамка боја:
Злато
Тип На Објект:
eyewear
Eyewear Тип:
читање очила
Бренд Име:
Клара Vida
Пол:
Жените,Унисекс,Мажи
Леќа Ширина:
5.1 cm
Оптички Леќи Атрибут:
Од тебе
Рамка Материјал:
Легура
Леќи Материјал:
Поликарбонат
Леќа Висина:
999cm
Леќи Во Боја:
Јасно
Број На Модел На:
FH002
Обложување:
HMC

Со стоката дадена додека купуваат