• Новак
DEZHI-Нова мода ID IC Card Случај само значка носителот работа картичка без lanyard,може да го прилагодите Логото и конкурентна цена!

DEZHI-Нова мода ID IC Card Случај само значка носителот работа картичка без lanyard,може да го прилагодите

DEN 86.40

Достапност
Достапно за нарачка


Драг пријател,
Ако нарачате повеќе,ние може да ви даде разумна цена.Ние се надеваме да се направи бизнис повторно со вас!Ви благодариме!
Answer : ___________________________ Note :
Слики и стоката има нијанси е нормално
Ве молиме имајте во предвид боја или ќе случаен избор
Ве молиме овозможи големина 1-2cm грешка со рачен мерен
Производот Се Покаже :
На Дознака
Ние прифаќаме Т/T, Western Union, Кредитна Картичка, Money Book,Qiwi Паричник.Нормално, ние треба 1~3 работни дена за да се испита и да се справи со вашата нарачка, сите производи се достапни во овој магазин се во парк ,но понекогаш постојат неколку топла продажба на предмети се надвор од акциите со некои време,ве молиме да се консултирате со нас пред време, пред да го стави на ред.
За Превозот
Ние ќе го избере превозот она што го сакате,обично се постигне повеќето земји во рамките 15-90 дена.Но има и можеби некои неочекувани
причини за одолговлекување на пратката,Ако не сте го добиле,стоката во рок од 90 дена,ве Молиме контактирајте со нас.
Купувачот Заштита
Ние ќе се обидеме потрудиме да ги зачувате данок за вас, како што се describle како подарок , додатоци, undervalue фактура,
итн, но понекогаш сè уште не може да се избегне данок може да се случи во дестинација царината, па тоа е многу потребно
и важно за вас да знаете добро вашиот царина политика прво да се избегнат какви било проблеми,
ние не сме одговорни за било каква дополнителна увоз данок на вашата страна.
Повратни Информации Правила
Ако не сте задоволни со објектот, ве молиме контактирајте со нас за наплата или повторно да ја прати. Купувачот се плати за враќање поштарина на состојба се врати во звук состојба :
(1) Производот мора да биде во нов, unworn состојба без физички промени,како што се гребнатини
или отстранети линкови.Ако најдете некоја неправилност во нашиот предмети, ве молиме контактирајте со нас услуга на клиентите во рамките на
7 дена од денот на приемот на објектот.
(2) Враќање предмети не смеат да се користат или имате било знак на abous или намерна штета.
(3) Купувачот е одговорен за сите врати превозот обвиненија.
Ако се на задоволително ниво со нашите производи и услуги, ве молиме да ни даде Пет ѕвездички позитивни повратни информации , следниот пат кога ќе добиете попуст.

Спецификацијата

Тип:
значка на носителот
Број На Модел На:
6307/6308
Бренд Име:
DEZHI
Материјал:
Акрил+Легура Al
Должина:
110mm
Ширина:
63MM
Тежина:
45g

Со стоката дадена додека купуваат