• Новак
  • -17 %
1Pcs Етикета Канцелариски Исклучителен Подарок Книга означува Нова Музика Забелешка Легура Ознака Новина Ducument Книга Маркер трговија на Големо

1Pcs Етикета Канцелариски Исклучителен Подарок Книга означува Нова Музика Забелешка Легура Ознака Новина Ducument

DEN 34.00
DEN 40.80

Достапност
Достапно за нарачка


Музика Забелешка Легура Ознака Новина Ducument Книга Маркер Етикета Канцелариски Исклучителен Подарок Книга одбележува трговија на Големо
100% Сосема Нов & Висок Квалитет.
Идеален да клип вашата книга трудови при читањето.
Погоден за студенти, писател, читателот и така натаму.
Стилови на здравјето и одржливост е сите низ ознаки.
Само стави ознака во внатрешноста на книгата и нека рака држи надвор.
Тоа е голем симпатична подарок за било bookworm.
Прекрасна музика забелешка ознаки.
Материјал : Алуминиумски
Дијаметар : ASApprox.8.5 cm*3.5 см(L*W)
Тежина : Околу.17g
Пакување Листа :
1*Музика Забелешка Ознака

Спецификацијата

Бренд Име:
KOQZM
Материјал:
Легура
Материјал:
Легура
Тип:
ознака за страница
дизајн:
музика забелешка

Со стоката дадена додека купуваат