• Новак
  • -15 %
Креативни Пластични ID Картички Значки Носители Хоризонтална Транспарентен Водоотпорен За лична Карта Сертификат Значка Носителот&Додатоци

Креативни Пластични ID Картички Значки Носители Хоризонтална Транспарентен Водоотпорен За лична Карта Сертификат

DEN 577.00
DEN 679.20

Достапност
Достапно за нарачка


Спецификацијата

Број На Модел На:
B73364
Бренд Име:
Coloffice
Тип:
/
Материјал:
Пластични
Спецификација:
11cm x 9cm
Количина:
50 парчиња

Со стоката дадена додека купуваат