• Новак
  • -10 %
2018 Нови Стилски Multilayer Ѓердан Ѓердани за Жените Злато Сребро Метал Приврзоци Црна Кожа Синџир Накит за Подарок Г-ѓа победи

2018 Нови Стилски Multilayer Ѓердан Ѓердани за Жените Злато Сребро Метал Приврзоци Црна Кожа Синџир Накит за

DEN 298.00
DEN 330.72

Достапност
Достапно за нарачка

Материјал : Метал+Кожа
Периметар : 510+65mm
Боја : Златна,Сребрена,Жолта
Пакет : 1pc/1 opp вреќа

Спецификацијата

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Број На Модел На:
0100
Pendant Големина:
4cm
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
Г-ѓа победи
Материјал:
Метал
Ѓердан Тип:
Chokers Ѓердани
is_customized:
Yes
Обликотшема:
Геометриски
Функција:
украс
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
боја:
Glod,Сребрена,Жолта
Повод:
Ангажирање , Подароци , Партија,Wlfare
Стил:
Изјава Ѓердани
Стилот 1:
колиер femme
Стил 2:
Ѓердан Ѓердани
Стилот 3:
Multilayer Ѓердан
Големина:
Perimeter

Со стоката дадена додека купуваат