• Новак
  • -18 %
Прекрасни Природни Мода Нано Накит 925 Sterling Silver Жените Ѓердан Синџир 17.5 Инчен Бесплатен Превозот

Прекрасни Природни Мода Нано Накит 925 Sterling Silver Жените Ѓердан Синџир 17.5 Инчен Бесплатен Превозот

DEN 787.00
DEN 959.52

Достапност
Достапно за нарачка


Прекрасни Природни Мода Нано Накит 925 Sterling Silver Жените Ѓердан Синџир 17.5 Инчен Бесплатен Превозот

Спецификацијата

Должина:
45cm
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Бренд Име:
HERMOSA
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Pendant Големина:
25X17mm
Број На Модел На:
НАНО Ѓердан
is_customized:
No
Функција:
подарок
Обликотшема:
Нередовните
Компатибилност:
моден ѓердан
Должина:
17.5''
Камен:
Рубин,Сафир,Ахат,Sapphire
Тежина:
25ct
Метал:
Сребро.
Печат:
925
Состојба:
Нови
ocassion:
Партија,Шоу,Одмор
Пол:
жени/девојки

Со стоката дадена додека купуваат