• Новак
  • -10 %
4 Влакно Природен Зелен камен Гранат Ѓердан Twsited

4 Влакно Природен Зелен камен Гранат Ѓердан Twsited

DEN 778.00
DEN 864.00

Достапност
Достапно за нарачка


Кликнете Овде. Двоен вашиот сообраќај. Се Vendio Галерија - Сега СЛОБОДЕН!
ОПИС Материјал зелена жад, гранат Големина чип Должина од 18 инчи Sutd 18 KGP Единица еден ПРЕВОЗОТ ПОЛИТИКА за Испорака
Превозот до Азија , Европа , Северна Америка , Јужна Америка , Океанија , Африка
Поштенски
Бесплатен превозот со авион Mail (10-25 Бизнис дена)
$24 од страна на EMS (4-7 дена, со следење систем.)
Осигурување
$2 (Изборен) се Комбинираат превозот и ракувањето со
Ние нудиме во комбинација превозот услуга за предмети купени во рок од 7 дена, (почнувајќи од датумот кога сте ја освои првата точка). Највисок превозот бесплатно меѓу комбинираат предмети за првиот објект, и $3 за секој дополнителен објект.Ако е потребно, ве молиме барање фактура преку за консолидирани плаќање.
Објекти обично се испраќаат во рок од 1-2 работен ден по приемот на плаќање. Превозот во светот може да биде одложен поради сопствени царинење во земјата на дестинација
ЗА НАС
Ние се специјализираат во професионална изработка на накит и да се прават постојани напори за промовирање и одржување на висок квалитет на beaded накит, бисер накит, тиркизна накит, кристално накит, рачно изработени накит, школка накит, Semiprecious Накит, корални накит и сл. Имаме воспоставено стабилна трговија и деловни односи со многу увозниците во Европа , Америка , Југоисточна Азија и Блискиот Исток . Во меѓувреме за проширување на нашиот пазар , искрено сакаат да соработуваат со клиенти и да се направи заедничка корист од целиот свет. Работиме на големо, и ние, исто така, ја прифати мали наредби. Плаќање
Ние прифаќаме онлајн плаќање и преку банкарски трансфер.
е безбеден, брз и лесен, препорачуваме! ПОЛИТИКА НА ВРАЌАЊЕ 1. Ние прифаќаме враќа за замена или рефундирање во рок од 7 дена по приемот на item(s). Предмети МОРА да бидат во нивната оригинална состојба, не се носат или да се измени.
2. Ние НЕ ги обесштетува се врати превозот надомест. Реконструкцијата ќе биде на оригиналната цена, и ќе биде донесена во рок од 7 работни дена по приемот на враќање. Ве молиме Погледнете Нашите други предмети за

Спецификацијата

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Синџир Тип:
влакно
Ѓердан Тип:
Chokers Ѓердани
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Бренд Име:
LJHMY
Pendant Големина:
Никој
Ѓердан Тип:
влакно
Должина:
45cm

Со стоката дадена додека купуваат