• Новак
  • -21 %
Бебе Нов Дизајн Деца Накит Деца Ѓердани За Дете/Детето Ѓердан со Инсекти Pendant Бесплатен Превозот 7N18K-60

Бебе Нов Дизајн Деца Накит Деца Ѓердани За Дете/Детето Ѓердан со Инсекти Pendant Бесплатен Превозот 7N18K-60

DEN 113.00
DEN 143.04

Достапност
Достапно за нарачка


САД$ 6.99 /парче US$ 6.99 /парче US$ 6.99 /парче US$ 5.48 /set
САД$ 5.38 /set US$ 5.48 /set US$ 5.58 /set US$ 11.58 /set
Слики за повикување само
Метал Материјал : Бакар со 18k злато позлатен Нето тежина : 10g Ѓердан должина : 350mm Pendant големина : 33mm X 11mm
САД$ 6.38 /парче US$ 5.88 /парче US$ 6.99 /пар US$ 5.89 /парче
САД$ 5.99 /парче US$ 6.35 /парче US$ 6.39 /парче US$ 5.88 /парче
САД$ 16.99 /парче US$ 16.99 /парче US$ 5.99 /парче US$ 3.88 /парче
US$ 4.99 /парче US$ 6.88 /парче US$ 6.88 /парче US$ 5.88 /парче

Спецификацијата

Метална боја:
Злато-боја
Главниот Камен Боја:
Црвена
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Pendant Големина:
33mm x 11mm
Стил:
Тренди
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Пол:
Девојки
Материјал:
Силикони
Синџир Тип:
Линк Синџир
Должина:
350mm
Метали Тип:
Злато Позлатен
Обликотшема:
Инсекти
Број На Модел На:
N18K-61
Боја:
18k злато позлатен
должина на ѓердан:
350mm
Ѓердан Тип:
Деца
дополнителна услуга:
Пад на Превозот (СЛОБОДНИ)
број на акции:
N7
Друга Услуга:
Капка превозот БЕСПЛАТНО

Со стоката дадена додека купуваат