• Новак
  • -35 %
Шик Синџир Ѓердани Секси Дами Кристал Ангелските Крилја Крстот Ѓердани & Приврзоци Мода Накит За Жените Shellhard

Шик Синџир Ѓердани Секси Дами Кристал Ангелските Крилја Крстот Ѓердани & Приврзоци Мода Накит За Жените Shellhard

DEN 80.00
DEN 122.40

Достапност
Достапно за нарачка


JA0022514
Спецификација :
100% сосема нов и висок квалитет
Материјал : Алуминиумски + Кристално
Pendant големина : прибл. 8 х 4.5 cm
Синџир должина : 60 + 5cm
Боја по желба : Црвена, Розева, Сина, Бела
Око-фаќање кога ги носи на улица, многу шармантна.
Одличен додаток и декорација за вашиот дневен и формална облека.
Убав подарок за вас и вашите пријатели.
Пакет се вклучени :
1pc x Ѓердан
Answer : ___________________________ Note :
Поради рака мерење, има големина грешка за 1-3cm
Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот
EMS, DHL, FEDEX, UPS-от се достапни со попуст.
Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашата
стоки во рамките 39-60 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.
Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена.
Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 5-15 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.
Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .
Контактирајте со нас преку е-маил или Али Trade Manager. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне !
Вие задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Вашиот охрабрување и поддршка е нашата постојано напред интензитет.
Ви благодарам многу!
Најдобри Желби!

Спецификацијата

Бренд Име:
Shellhard
Пол:
Унисекс
Стил:
Тренди
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Број На Модел На:
Ангелските крилја крстот ѓердан
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Крстот
Материјал:
Кристално
Pendant Големина:
Други
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Други
Функција:
Други

Со стоката дадена додека купуваат