• Новак
  • -5 %
925 Sterling silver Висок квалитет на женски накит природни полу скапоцени камења гранат круг тркалезна форма девојки pendant со синџир

925 Sterling silver Висок квалитет на женски накит природни полу скапоцени камења гранат круг тркалезна форма

DEN 2645.00
DEN 2784.00

Достапност
Достапно за нарачка


Спецификацијата

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Број На Модел На:
f62
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Обликотшема:
Круг
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Функција:
Период Tracker
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Бренд Име:
LONUXN

Со стоката дадена додека купуваат