• Новак
Трговија на големо мода calaite камен приврзоци Шарм петокрака ѕвезда монистра одговара Ѓердани накит одлуки 18pcs/многу

Трговија на големо мода calaite камен приврзоци Шарм петокрака ѕвезда монистра одговара Ѓердани накит одлуки

DEN 523.20

Достапност
Достапно за нарачка


Трговија на големо мода calaite камен приврзоци Шарм петокрака ѕвезда монистра одговара Ѓердани накит одлуки 18pcs/многу
Камен Големина : 12mm
Боја : како на сликата
Материјали : камен
MOQ : 18 PCS
1inch=2.539 cm, 1cm=0.3937 инчен 1cm=10мм
Благодарение на вас за нашата поддршка!!!
Контактирајте со нас
Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас ако имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето.Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство.

Спецификацијата

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Бренд Име:
ywcxcn
Приврзоци Тип:
Solitaire
Материјал:
Камен
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
szj1-1
Обликотшема:
Ѕвезда

Со стоката дадена додека купуваат