• Новак
  • -40 %
XQNI Љубовник Личност Шупливи Копче Шема Clavicle Синџир Ѓердан се Зголеми Златна Боја од не ' Рѓосувачки Челик Жените Накит Роденденски Подарок

XQNI Љубовник Личност Шупливи Копче Шема Clavicle Синџир Ѓердан се Зголеми Златна Боја од не ' Рѓосувачки Челик

DEN 192.00
DEN 320.16

Достапност
Достапно за нарачка


Ако се меша цел повеќе од $180, бесплатен превозот : DHL,Aramex, Fedex или ЕМС Име : Шупливи Копче Шема Clavicle Синџир Розово Злато Жените Накит Материјал : не ' Рѓосувачки челик за Квалитет : 100% Сосема Нов Висок Квалитет, Големина : 400mm+65mm Позлата : 3 Пати Фино Полирање Огледало Заврши Позлатен , не е лесно да исчезнат со Цел повеќе од 3 парчиња, Попуст 5% попуст
П : Кога цел може да се испраќаат и како можам да го добие ? О : за да може да се испрати во рамките 1-3 дена .Испорака време треба за 12-35 дена работни дена од Кина, Воздухот е-Пошта и aroud 3-5 работни дена од DHL / Федекс / UPS / ЕМС. П : Зошто на вашите производи, се многу добри за доброто на пазарот ,е за квалитет загарантирана ? О : Затоа што имаме сопствена фабрика ,контрола на квалитет е многу строга ,директна продажба и wholeasale стока на интернет ,така и нашата квалитетот и цената се многу добри . П : сакам да ги сортирате различни стилови ,wholeasale може да се готви заедно ? A : Да ,секако .Можете да користите количка и одберете дизајни кои се intersted ,и тие ќе цел заедно . Ви благодариме за вашето време ! Ние guarabtee вашиот нула ризик купување искуство тука.Ние нудиме целосна наплата за вас , ако производот е било кој квалитет на проблемот.
1. кога ќе примите нашите производи ,ако сте задоволни ,ве молиме да ни даде добра оценка(5 ѕвезди).Тоа е многу важно за нас . Ние ќе constandtly подобрување на најдобра услуга за секој клиент! 2. Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи ,без да мора да контактирате со нас ,не ни даде негативна оценка , да ни кажете што е причина ,ние ќе ги користат најдобрите услуга да се даде задоволителен одговор!

Спецификацијата

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Pendant Големина:
22mm
Бренд Име:
XQNI
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Број На Модел На:
1227
Обликотшема:
копче
Пол:
Жените
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Стил:
Чешка
Функција:
ѓердан
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Компатибилност:
ѓердан
Име:
Шупливи Копче Шема Clavicle Синџир Розово Злато Жените Накит
Пол:
Жените
Тежина:
3g
Синџир должина:
400mm+65mm
боја:
Роуз Злато/Сребрена
Поддршка Dropshipping:
Yes
Експрес Слободен Испорака:
Цел >180USD Слободни За DHL/EMS
Број на Производ:
Две Парчиња(Pendant+Ѓердан)

Со стоката дадена додека купуваат