• Новак
  • -49 %
Bonsny Изјава Синџир Глеѓ Желка Желка Ѓердани Pendant Синџир Јака Океанот Колекција 2017 Нова Мода накит За Жените

Bonsny Изјава Синџир Глеѓ Желка Желка Ѓердани Pendant Синџир Јака Океанот Колекција 2017 Нова Мода накит За

DEN 240.00
DEN 469.92

Достапност
Достапно за нарачка


Спецификацијата

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Бренд Име:
bonsny
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
AN646
Синџир Тип:
Линк Синџир
Обликотшема:
Животните
Метали Тип:
Цинк Легура
Pendant Големина:
38mm x 41mm
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Функција:
Никој
Компатибилност:
Никој
боја:
Сорти
Нето тежина:
16.8 g
Синџир должина:
50cm+7cm
Пад на превозот:
Пад на превозот
Трговија на големо:
најголемиот дел цена,Контактирајте со нас
is_customized:
Yes
Подарок за:
Љубовник,Пријатели,

Со стоката дадена додека купуваат